Svatební koordinátorky?

11. Březen 2021 08:20
Koordinace / Organizace

Prsteny

Kdo jsou vlastně svatební koordinátorky a agentury?

Svatební koordinátorky vám mohou poskytnout mnoho různých služeb včetně již zmíněné koordinace svatebního dne. Mezi další služby patří: poradenství před svatbou, doporučení dodavatelů a místa pro svatbu a případně jejich zajištění, výzdoba a design svatby, sestavení harmonogramu v den D anebo všechno A do Z nebo­li svatba na klíč.

Svatba na klíč je nejvýhodnější pro všechny, kteří se přípravami buď nechtějí zabývat, nemají na to tolik času či si na to prostě jen netroufnou. Vše začíná tím, že byste si měla upřesnit, jak chcete, aby vaše svatba vypadala, kde by měla být, v jakém stylu, kolik bude hostů a kdy by se měla uskutečnit. Tyto informace pak sdělíte své koordinátorce a ta už vše zařídí. Správná koordinátorka vás však vždy bude udržovat v obraze.

Další velkou výhodou svatby na klíč je, že důležité věci přenecháte koordinátorce a vy sama sebe ušetříte stresu a mnoha hodin práce. Navíc koordinátorky mají již zkušenosti a v jejich portfoliu se nachází mnoho ověřených dodavatelů jako jsou cateringové firmy, kadeřnice, vizážistky, květinářky, svatební místa, DJ, fotografové, kameramani, animátoři, půjčovny nábytku či dekorací apod.

Svatební koordinátorku můžete brát jako takovou svou kamarádku na pronájem. Vyslechne si všechna vaše přání ohledně svatby a udělá pro jejich zajištění co bude v jejích silách. Nakonec s vámi na té svatbě bude také ale užije si jí právě tím, že jí bude moci koordinovat J

 

PS: už jste někdy přemýšleli nad neuvěřitelně romantickou noční svatbou? Já, Eliška Salabová aka Firefly Weddings se specializuji právě na ně. Tak mrkněte na můj profil - Firefly Weddings