Jak to funguje

Svatba je jedním z nejkrásnějších momentů v životě, víme však dobře, že je to dřina. Rádi vám pomůžeme s výběrem těch správných dodavatelů, kteří z vaší svatby udělají nezapomenutelný zážitek. Každý den propojujeme zájemce o svatbu se zkušenými profíky ve svém oboru. Hledáte svatebního fotografa, místo, nebo nádherné svatební šaty a obleky?  Díky našemu portálu ušetříte čas, protože zde najdete profesionály všech oborů na jednom místě. 

Jak to funguje

Naše výhody

Podívejte se na výhody, které pro vás poskytuje náš portál.

Možnost filtru Možnost filtru

Hledáte konkrétní služby? Fotografa, šaty, nebo třeba ubytování? Využijte náš filtr, ve kterém nabízíme široké spektrum služeb.

Hodnocení Hodnocení

Kromě fotografií a informací nabízíme možnost vybrané dodavatele hodnotit. Líbila se vám organizace svatby? Ohodnoťte služby dodavatelů.

Databáze Databáze

Naše databáze svatebních dodavatelů je pro uživatele zcela zdarma. Moc rádi však uslyšíme, jak se váš veklý den podařil 

Často kladené dotazy

Nabízíme přehledný seznam svatebních dodavatelů, které můžete filtrovat například podle místa, nebo třeba specifické služby, kterou nabízejí. Díky kontaktnímu formuláři je následně možné oslovit všechny vybrané dodavatele. Svatební šaty, květiny, šperky a další služby, přesně dle vašich požadavků - na dosah ruky.

Pro registrované uživatele nabízíme také svatební forum s tématy: Příprava svatby, Svatební den, či Svatba v době COVID-19.

 

Jednoduše! Využijte kontaktní formulář u každého profilu. Pokud vám tato forma nevyhovuje, můžete dodavatele kontaktovat přímo, například telefonicky, nebo e-mailem.

Chápeme, že svatba je náročná a věříme, že náš portál pomůže s hledáním dodavatelů, kteří udělají z vaší svatby nezapomenutelný den. Téměř okamžitě získáte kontakty na profesionální dodavatele svatebních služeb ve svém okolí, nebo dle specializace, kteří vám pomohou s realizací vaší svatby. Ať už potřebujete svatební šaty a oblek, limuzínu, nebo pořídit krásné fotografie, v naši databázi najdete dodavatele nejrůznějšího zaměření. Najít dodavatele ihned.

Jana Dubská, www.pensionregina.cz - Dodavatel

“Díky Svatbavcesku.cz jsme získali svatby pro náš pension. Zákazníkovi se líbily naše fotky a domluvili jsme se na spolupráci.”

Jana Dubská, www.pensionregina.cz Dodavatel
Alenka Kotlíková, nevěsta - Nevěsta svatba 18.1.2021

“Díky moc za pomoc při organizaci naší svatby. I přes nelehkou situaci spojenou s COVIDEM bylo vše krásné a díky Svatbavcesku.cz jsem našla TOP dodavatele.”

Alenka Kotlíková, nevěsta Nevěsta svatba 18.1.2021
Najděte dodavatele pro svoji svatbu dle lokality, specializace, či hodnocení

Najděte dodavatele pro svoji svatbu dle lokality, specializace, či hodnocení

Fotografické služby, občerstvení, místo, hudební doprovod a mnohé další najdete v našem seznamu svatebních dodavatelů